Jméno:
Heslo:

Petr Svoboda - Blog

Něco málo o místě, kde jsem nejčastěji na soustředění

07.05. 2019
Něco málo o místě, kde jsem nejčastěji na soustředění Od roku 2002 jezdíme na soustředění na jeden z Kanárských ostrovů a to na Lanzarote. Zdejší středisko La Santa nabízí ideální místo pro trénink sprintu, teplé počasí po celý rok, občas větrno, což je ale pro rozvoj maximální rychlosti dobré. Prší tu jen sporadicky a nikdy to není delší vytrvalý déšť. Vše je tu při ruce, stadion, posilovna, rehabilitace, pláž, moře a mnoho dalších možností k využití (sportem) volného času. Od té doby jsem tu byl skoro již čtyřicetkrát! Středisko se za tu dobu dost změnilo - rozrostlo, ale někteří zaměstnanci zůstávají stejní a už jsme se s nimi velmi ...
Více informací

Zde budou mé postřehy z tréninků a zavodu a i z volného času.

29.04. 2019
Zde budou mé postřehy z tréninků a zavodu a i z volného času.

1.tyden na soustředění nás přivítalo větrné počasí, jako už po několikáté, ale na toto jsme si už stihli zvyknout, když jsem tu přesně po 41 :D ostrov Lanzarote je pro nás ale stále tím nejlepším místě na světě, kde jsou podmínky pro běh přes překážky naprosto ideální. Začali jsme tady trochu pozvolna, abychom nepřepálili začátek, ale určitě po pár dnech do toho zase šlápneme, jak je naším zvykem :) ,nastíním vám trochu náš tréninkový plán.
pondělí první fáze posilovna druhá tahače a prolézačky, úterý rychlost na překážkách potom lehké vyběhaní. Středa zase posilovna a odpoledne lehké vyběhání s tahačem. Čtvrtek posilovna a odpoledne prolézačky a rovinky. Pátek hladká rychlost s důrazem na frekvenci a odpoledne volno. Sobota bude trochu volnější, jen lehký fartlek dopoledne a odpoledne tahače. Neděle rychlostní vytrvalost a odpoledne volno. Takový nás čeká první týden, tak snad vše zvládnu jak bych si přál a těšte se na videa z tréninku v sekci, videa z tréninků a závodů,, plus vám rád sdělím, jak jsem se tímto týdnem prokousal.


Podpora AKCE -
FreeRun vznikl v roce 2016 díky hluboké vášni ke sportu a >>


Proč spolupracovat s Petrem Svobodou?

Důvod 1

obrázek
Petr si prošel velkými úskalím sportu,zažil velké úspěchy a velké pády,ale pokaždé se dokázal vrátit a tím inspirovat spoustu lidí kolem sebe.

Důvod 2

obrázek
Petr je velmi komunikativní a rád se zúčastňuje besed a ruzných charitativních akcích.

Důvod 3

obrázek
Petr již několikrát vystupoval v televizi při udílení cen Atlet roku,kde Zpíval po boku takové hvězdy jako je Monika Absolonova, takže jeho využití je opravdu velké, například moderovaní firemních akcí.

SPONZOŘI

CSMV-mateřský klub

obrázek
Mateřský klub - změstnavatel

H2-recovery

obrázek
Doplňky pro sportovce.
Redakční systém
Grafika, webhosting
ALS-Euro, s.r.o. 2019
Návrh struktury webu Kateřina Kodrová
LOGIN
FACEBOOK


Instagram Petr Svoboda
 /en
Domů Petr Svoboda - atlet

Created by © 2019 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek